Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Mieszkańcy Lubli protestowali przeciwko asfaltowni

W dniu 21.10 2109 mieszkańcy Sieklówki i Lubli podjęli protest przeciwko budowie zakładu produkującego kompozytowe materiały budowlane wraz z infrastrukturą towarzyszącą, zwanym dalej asfaltownią.

Na miejscu protestu pojawiło się około 180 osób.

Jednogłośnie wszyscy stwierdzili że lokalizacja tego typu inwestycji w Parku Dworskim z drzewami z 19 wieku to bardzo zły pomysł.

Po chwili oczekiwania pojawił się burmistrz Kołaczyc wraz z zastępcą. Pa żarliwej dyskusji otrzymaliśmy obietnicę na piśmie o tym, że w tym miejscu nie powstanie taka inwestycja dlatego że to teren gminy i to mieszkańcy decydują co się z nim dzieje.

Niestety nie mamy takiej sytuacji w Twierdzy, gdzie teren jest własnością osoby prywatnej. Mam nadzieje że wspólnymi siłami nie pozwolimy na to żeby zniszczyć naszą piękną przyrodę.

Drodzy użytkownicy portalu Frysztak24.pl - niektóre komentarze przekraczają normy dlatego na czas akcji w postach dotyczących "otaczarni" komentowanie za pomocą usług Google zostają wyłączone - nie będą publikowane pod tematami związanymi z inwestycją! Mogą Państwo korzystać z Komentarzy Facebook na zasadach portalu Facebook

Mieszkaniec Lubli
Radny Gminy Frysztak
Lesław Kraus

Below Post Ad