Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Orzeł wygrywa. Wysoka porażka Strzelca

Orzeł w sobotę wygrał na własnym boisku swoje spotkanie z Sobniowem Jasło. Strzelec w wyjazdowym spotkaniu wysoko przegrał z zespołem Radomyślanka Radomyśl Wielki.

W ramach 13 kolejki A klasy - Krosno II Orzeł Lubla podejmował na własnym boisku zespół Sobniów Jasło. Po 90 minutach to gospodarze z Lubli cieszyli się z 3 oczek dzięki zwycięstwu 2:1. Po 13 kolejkach Orzeł z 13 punktami zajmuje 12 miejsce w tabeli A klasy - Krosno III. Orzeł zakończył rundę jesienną sezonu 2019/2020.

W niedziele swoje spotkanie w ramach V ligi rozgrywał Strzelec Frysztak. Piłkarze z Frysztaka grali na wyjeździe z Radomyślanką. W dniu dzisiejszym to gospodarz z Radomyśla Wielkiego pokazał lekcję futbolu zawodnikom Strzelca wygrywają spotkanie 5:0. Wynik po pierwszej połowie 3:0 dla Radomyślanki.

Strzelec z 12 punktami zajmuje 13 miejsce w tabeli V ligi dębickiej. Do zakończenia rundy jesiennej zostało 2 mecze. Zdjęcia z meczu udostępnił Chryniu - dziękujemy.