REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Piłkarze i tenisiści Strzelca wygrali, remis Orła

W sobotę 5 października swoje spotkania rozgrywali zarówno tenisiści Strzelca w ramach I ligi, piłkarze Strzelca Frysztak występującego w V lidze - dębickiej jak i Orła Lubla występującego w A klasie - Krosno III

Strzelec na własnym boisku podejmował zawodników Piłkarskie Nadzieje Mielec. Kibice na pierwszego gola w tym spotkaniu musieli czekać aż do 59 minuty. Wynik spotkania otworzył Grzegorz Jurczak wyprowadzając Strzelca na prowadzenie. W 80 minucie wynik podwyższył Dariusz Winiarski a w 83 minucie na 3:0 dla Strzelca trafił Mateusz Roman, ustalając wynik spotkania. Frysztaccy piłkarze pewnie wygrali spotkanie 3:0 z Piłkarskimi Nadziejami Mielec.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronę Facebook - GMKS Strzelec we Frysztaku - link, kliknij tu!
Tenisiści Strzelca swoje spotkanie grali na wyjeździe. Przeciwnikiem frysztackiego zespołu była drużyna Viret Zawiercie. Po 2,5 punktu w tym spotkaniu zdobyli Niemiec Krzysztof i Kamil Zdzienicki. Po 1,5 "oczka" do końcowego wyniku dołożyli Yimu Wang oraz Karol Wiśniewski. Strzelec wygrał spotkanie 8:2 i umocnił się na pozycji lidera I ligi grupa południowa.

Więcej informacji o sekcji tenisa stołowego Strzelca Frysztak znajdą Państwo na stronie Facebook - GMKS Strzelec Frysztak - link, kliknij tu!

Orzeł Lubla grając na wyjeździe z Orłem Bieździedza podzieli się punktami. Mecz zakończył się remisem 1:1. Więcej informacji o KS Orzeł Lubla znajdą Państwo na stronie http://ksorzel.futbolowo.pl