Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Strzelec przegrywa z liderem, wyjazdowa wygrana Orła

Strzelec Frysztak przegrał z liderem z Sędziszowa Małopolskiego w ramach 12. kolejki V ligi dębickiej. Orzeł Lubla w niedzielę wygrał w wyjazdowym meczu z Victorią.

Orzeł Lubla swoje spotkanie rozgrywał w niedzielę o godzinie 14:00 w Kobylanach gdzie mierzył się z tamtejszą Victorią. Mecz zakończył się fantastycznie dla piłkarzy z Lubli, którzy wygrali to spotkanie 3:0. Orzeł z 10 punktami po 12. kolejkach zajmuje 12. miejsce w tabeli A klasy - Krosno III.

W sobotę Strzelec grał na własnym boisku z Lechią Sędziszów Małopolski, liderem V ligi dębickiej. Mecz toczył się pod dyktando gości. Gospodarze z Frysztaka dobrze się bronili ale niestety w drugiej połowie szyki zostały przełamane i goście wyszli na prowadzenie w spotkaniu. W ostatnich sekundach meczu piłkarze Lechii podwyższyli wynik. Mecz zakończył się przegraną Strzelca 0:2. Wynik mógł być wyższy ale zawodnik z Sędziszowa nie wykorzystał rzutu karnego. Piłkarze Strzelca Frysztak przed meczem zamanifestowali poparcie dla protestu STOP Asfaltowni !!! Po 12. kolejce Strzelec zajmuje 12 miejsce w tabeli i ma 12 punktów na koncie.
Below Post Ad