Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

28. finał WOŚP - przekaż gadżet na licytację

Do finału WOŚP pozostało niespełna miesiąc. 28. Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Frysztacki sztab WOŚP przygotował w tym roku 'Bal na 100 par", który odbędzie się 11 stycznia w restauracji POD HERBAMI w Pułankach. 

Oczywiście frysztaccy wolontariusze 12 stycznia wyruszą "na ulice" by kwestować w najważniejszych miejscach gmin Frysztak i Wiśniowa podczas 28. Finału WOŚP.

W czasie balu przeprowadzona zostanie licytacja gadżetów, przekazanych przez Państwa na rzecz WOŚP. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej"

Frysztacki sztab zachęca do przekazywania ciekawych, niepowtarzalnych, oryginalnych, niesamowitych GADŻETÓW do licytacji w czasie "Balu na 100 par". Jeśli chcą Państwo przekazać WOŚPowy gadżet prosimy przynieść go do Urzędu Gminy Frysztak do Pani Magdy Śliwki w godzinach pracy Urzędu.

Jeśli nie mogą Państwo dotrzeć w godzinach pracy do urzędu a chcieli by Państwo przekazać gadżet na licytacje prosimy o kontakt drogą mailową w celu umówienia się na sposób odbioru gadżetu na licytacje. Mail sztabowy wosp@frysztak24.pl.

Każdy gadżet, który do tej pory dostaliśmy na licytacje mogą Państwo zobaczyć na stronie sztabu pod linkiem "Gadżet na licytację". Bezpośredni link - kliknij tu!

Below Post Ad