Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Kiermasz ozdób i łakoci świątecznych

W sobotnie 21 grudnia przedpołudnie na frysztackim rynku odbył się coroczny kiermasz ozdób i łakoci świątecznych - "Święta, święta" - (zobacz film, kliknij tu). Frysztacki kiermasz wpisał się już na dobre w kalendarzu mieszkańców.

Od 8 rano na rynku we Frysztaku wystawcy prezentowali swoje własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. W czasie kiermaszu można było również zakupić słodkości wykonane przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i bliskich.

W czasie jarmarku nie zabrało kolęd i piosenek świątecznych. Dla zgromadzonych piosenki i kolędy zaprezentowały wokalistki z zespołu Alegro działającego przy GOK Frysztak. Kolęd można posłuchać na naszym kanale YouTube - link, kliknij tu!

W czasie kiermaszu święty Mikołaj, który odwiedził w ten dzień Frysztak, rozdawał gościom cukierki i pozował do zdjęć. Chociaż aura nieco wiosenna, wspaniała świąteczna atmosfera towarzyszyła wszystkim w sobotnie przedpołudnie.

Organizatorami kiermaszu ozdób i łakoci świątecznych byli Gminny Ośrodek Kultury, Gminna Rada Kobiet oraz Gminny Zakład Komunalny.

Below Post Ad