Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

40 osób MORSOWAŁO w Wisłoku

W sobotę 18 stycznia Wesołe Morsy HIPOTERMIA Sanok, Morsy z Wisłoka oraz Mieszkańcy, którzy przybyli nad Wisłok wspólnie zażyli zimnej "zdrowotnej" kąpieli w Wisłoku. Temperatura wody wynosiła 3 stopnie Celsiusza - dzisiejsza pogoda niebyła idealna ale morsom to w ogóle nie przeszkodziło w wspólnej kąpieli, wspólnej zabawie.


Około 40 osób przyszło dziś nad Wisłok "zamorsować" wspólnie z GOSiR Frysztak ,który był organizatorem tego przedsięwzięcia.

Na początku doświadczone"Wesołe Morsy" wyjaśniły podstawowe zagadnienia w temacie morsowania dla osób, które w sobotę spróbowały po raz pierwszy wejścia do wody zimą. Po krótkiej pogadance wszyscy wspólnie zaczęli się rozgrzewać, po rozgrzewce jeszcze wspólne zdjęcie i morsy zaczęły zanurzać się w Wisłoku.

No cóż … można wierzyć lub nie, ale morsy można obserwować regularnie około 200 m powyżej mostu w Kobylu. Mamy nadzieję, że morsowanie stanie się Frysztacką tradycją, a grupa będzie się systematycznie rozwijała. - można przeczytać na stornie gosir.frysztak.pl

Różne emocje towarzyszyły uczestnikom dzisiejszego spotkania podczas wejścia do wody. Najważniejszy był uśmiech i dobra wspólna zabawa, morsowanie to wspólne spędzanie czasu to nie tylko wejścia do wody. Więcej informacji o morosowaniu na stronie "Morsy z Wisłoka" lub Wesołe Morsy HIPOTERMIA Sanok.

Macie zdjęcia lub filmy wysyłajcie je na nasz adres redakcja@frysztak24.pl

Below Post Ad