Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Jak gramy? gdzie gramy? - 28. finał WOŚP we Frysztaku

Do 28. Finału Wielkiej Orkiestry pozostał niespełna tydzień. Finał we frysztackim sztabie potrwa 2 dni i rozpocznie się w sobotę 11 stycznia 2020. Jak gramy? gdzie gramy? Poniżej kilka słów o frysztackim Finale WOŚP. 

Podczas 28. Finału gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

11.01.2020 - SOBOTA - Akcja krwiodawstwa i BAL NA 100 PAR
Frysztacki Finał rozpoczynamy w sobotę  "XIX Akcją Krwiodawstwa" zorganizowaną wspólnie ze Strażackim Klubem Honorowych Dawców Krwi przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Gogołowie.
Akcja krwiodawstwa w ramach 28. Finału WOŚP odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy we Frysztaku w godzinach 9:00 - 13:00 - SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

BAL NA 100 PAR...
W sobotni wieczór będziemy bawić się Pod Herbami na BALU NA 100 PAR - zabawa charytatywna została zorganizowana przez Ziemię Frysztacką - Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju wspólnie z Restauracją Pod Herbami oraz Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej.
50 złotych przekazujemy z każdego biletu, uzbierała się niezła kwota. Kwota będzie jeszcze większa, w czasie balu będziemy licytować WOŚPowe gadżety - opisują imprezę organizatorzy 
Sponsorami tegorocznego balu są NEODESIGN - Producent reklam, Stara Wędzarnia Frysztak. Patroni honorowi balu na 100 par - Wójt Gminy Frysztak Jan Ziarnik oraz Starosta Strzyżowski Bogdan Żybura

Gadżety....
W czasie balu odbędzie się licytacja WOŚPowych gadżetów. Cały czas zbieramy gadżety od mieszkańców gminy Frysztak. Jeśli chcesz przekazać WOŚPowy gadżet na frysztacki Finał, przynieś go do Urzędu Gminy Frysztak do Pani Magdy Śliwki lub skontaktujcie się z nami przez naszego mila wosp@frysztak24.pl. Dzięki Wam suma wpłacona przez frysztacki sztab WOŚP może być większa - "Łapiemy wiatr w żagle".

12.01.2020 - Niedziela - Wolontariusze w akcji i zabawa w ZS Gogołów
Niedziela to Finał finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze pracujący przy sztabie Frysztak wyjdą na ulice gminy Frysztak i Wiśniowa aby kwestować podczas 28. Finału WOŚP.Każdy z naszych wolontariuszy będzie wyposażony w puszkę, serduszka i najważniejsze - identyfikator Wolontariusza WOŚP.
Liczymy na Państwa wielkie serca i zachęcamy do wrzucania datków do puszek Wolontariuszy.
Poniżej przedstawiamy mapę z miejscami gdzie będą kwestować Wolontariusze podczas 28. finału WOŚP.


WOŚP w Gogołowie
Po raz kolejny "mały finał" odbędzie się w Zespole Szkół w Gogołowie. Organizatorzy z Gogołowa przygotowali ciekawe atrakcje na niedzielne popołudnie - zabawa w Gogołowie rozpocznie się o godzinie 14:00. Zumba, zawody pożarnicze, turniej piłki siatkowej, pomiary BMI, testy, kiermasz. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, gry i zabawy, malowanie twarzy to główne atrakcje dla chętnych spędzić popołudnie w Szkole w Gogołowie.

28. Finał WOŚP w sztabie Frysztak zapowiada się naprawdę ciekawie. Zachęcamy do udziału i liczymy na wasze wielkie serca. Łapiemy wiatr w żagle! Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Below Post Ad