Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Koncert kolęd - chóry zaśpiewały

W poniedziałek 6 stycznia 2020 roku w Kościele Parafialnym we Frysztaku odbył się XII Koncert Kolęd „Chwalmy Boże Dziecię". W koncercie udział wzięło pięć chórów: „Gloria” z Brzezin, „Benedictus” z Czudca, „Sanctus" z Gogołowa, „Sokół" z Frysztaka, CAROLICANTUS z Rzeszowa oraz wystąpił chór szkolny „Sokoliki” z Frysztaka. Organizatorami koncertu byli: Proboszcz Parafii Frysztak, Wójt Gminy Frysztak, Starosta Strzyżowski, oraz Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku.

Jak co roku piękne wykonanie kolęd wprowadziło wszystkich w radosny świąteczny czas. Koncert zakończył się wspólnym wykonaniem dwóch kolęd i wręczeniem pamiątkowych statuetek.

29 grudnia 2019 roku podczas Mszy św. z okazji Jubileuszu 40 lecia działalności Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku odbył się koncert kolęd „Z kolędą idziemy”. W koncercie udział wzięły chóry szkolne: „Polonea” ze Stępiny” oraz „Sokoliki” z Frysztaka”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów. Zdjęcia i filmy znajdują się w naszej galerii zdjęć lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!

Tekst, zdjęcia, filmy: Joanna Pasek

Below Post Ad