Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Trwają zapisy na szkolenie OPERATOR DRONA we Frysztaku

Chcesz zdobyć licencję na operatora DRONA? Zapisz się na kurs we Frysztaku. 7 lutego i 6 marca rozpoczną się kursy na operatora DRONA.

Lista osób, które zakwalifikowały się na szkolenie z dofinansowaniem została ogłoszona na stronie operatora projektu - kliknij tu
Wszystkim, którzy znaleźli się na liście serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kontaktu z CNT Systemów Bezzałogowych w celu rezerwacji miejsca na szkoleniu. Ze względu na wydłużony czas rozpatrywania wniosków kurs styczniowy nie odbędzie się. Aby jednak uczestnicy mieli możliwość wyboru dogodnego terminu zaplanowaliśmy dodatkowe szkolenie UAVO w marcu.

Terminy kursu we Frysztaku - po aktualizacji:
  • 7.02.2020r.
  • 6.03.2020r. 
Szczegółowy harmonogram szkolenia VLOS kliknij tu

Dla osób, którym nie udało się uzyskać dofinansowania (lub nie złożyły wniosku) a są zainteresowane uzyskaniem świadectwa kwalifikacji OPERATORA UAV przygotowaliśmy ATRAKCYJNĄ PROMOCJĘ – zainteresowanych szczegółami zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Regularna oferta szkoleń UAV - kliknij tutaj

Zachęcamy również do przeczytania artykułu, w którym znajdują się przydatne informacje na temat możliwości wykorzystania umiejętności operatora drona w pracy zawodowej - kliknij tutaj

Zapraszamy do udziału w kursie UAVO!
Agnieszka Czajka, CNTSB
Tel. 537 766 285, agnieszka@systemybezzalogowe.pl
Strona: https://szkolenia.systemybezzalogowe.pl/
FB: https://www.facebook.com/systemybezzalogowe/

Artykuł sponsorowany

Below Post Ad