Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Walentynkowe MORSY we Frysztaku

W sobotę 15 lutego odbył się "I frysztackie walentynkowe morsowanie". W sobotę w Wisłoku kąpało się ponad 70 uczestników morsowania. Organizatorem walentynkowego morsowania był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku wraz z morsami z Frysztaka.


Walentynkowe spotkanie rozpoczęło się o godzinie 12 na parkingu przy GOSiR Frysztak. Po przywitaniu gości wszyscy wyruszyli wspólnie nad Wisłok powyżej mostu. Morsy przed wejściem do wody rozgrzewali się intensywnie.

Po rozgrzewce wspólne zdjęcie i "hop" do wody. Wspólna kąpiel, uśmiechy, taniec, wspaniała zabawa towarzyszyła uczestnikom walentynkowego morsowania, niektórzy śmiałkowie nawet pływali swobodnie w Wisłoku.

Po kąpieli - morsowaniu - uczestnicy udali się bliżej mostu gdzie organizator przygotował ciepły posiłek, były kiełbaski, bigos, proziaki, słodkości, ciepłe napoje. Każdy mógł ogrzać się po morsowaniu przy ognisku.

Wspólna zabawa, uśmiech, dobry humor towarzyszył uczestnikom podczas sobotniego I Frysztackiego walentynkowego morsowania we Frysztaku. Więcej zdjęć znajdą Państwo w naszej galerii lub bezpośrednio pod tym linkiem - Walentynkowe MORSY we Frysztaku - kliknij tu!

Below Post Ad