Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Hodują kwiaty i rozsady od ponad 20 lat - zapraszają na zakupy do swojego gospodarstwa - CIESZYNA 151 - ZADZWOŃ - ZAMÓW - DOWIOZĄ

Wiosna zagościła u nas już na stałe, słońce i wysoka temperatura jak co roku zachęcają do rozpoczęcia prac ogrodowych. Kolorowe bratki, młode sadzonki warzyw i owoców czy pachnące zioła- to nieodłączne obrazy towarzyszące tej pięknej porze roku. Ponieważ jednak lokalne ryneczki i targowiska pozostają na razie zamknięte, dostęp do młodych sadzonek jest niewątpliwie utrudniony. W związku z tym lokalne gospodarstwa ogrodnicze postanowiły wyjść klientom na przeciw.

Państwo Jan i Jolanta Zagórscy hodują kwiaty i rozsady od ponad 20 lat, ogrodnictwo gości w tej rodzinie już od 3 pokoleń. Wysoką jakość i dbałość o każdą posadzoną roślinę potwierdzają wracający co rok klienci. Z każdym rokiem starają się wzbogacać swoją ofertę o nowinki ogrodnicze tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Chętnie dzielą się też swoją wiedzą i poradami.


OGRODNICTWO - ROZSADY - SADZONKI - ZIOŁA
JAN I JOLANTA ZAGÓRSCY
CIESZYNA 151
przy drodze głównej Krosno-Rzeszów
606140677 – Jolanta
602667025 - Jan

Szeroki wybór ziół
W swojej ofercie mają wszystko, czego potrzeba w przydomowym ogródku, na grządce oraz balkonie. Szeroki wybór ziół:

oregano, bazylia, maga, mięta, majeranek, lubczyk, stewia, kolendra, ogórecznik, i inne... Pozwala na skompletowanie zestawu, który będzie nam służył w kuchni przez cały rok.


Zdrowe warzywa
Sałata, kapusta (wczesna, średnia, późna), kalafior, por, brokuł, szczypiorek, seler, pomidor (wiele gatunków), ogórek i inne... zapewnią nam własne, zdrowe i przede wszystkim tańsze warzywa.

Kwiaty balkonowe i rabatowe
Pelargonia, surfinia, babeczka, aksamitka, werbena, szałwia, lobelia, fuksja, smagliczka i inne... będą cieszyć nas swoimi kolorami i zapachem do późnej jesieni. Nie zapominajmy też o odpornych na mróz bratkach, które jak co roku sadzimy najwcześniej.

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, ponieważ targowiska i jarmarki pozostają zamknięte do odwołania, zakupu wszystkich powyższych można zakupić na miejscu. Gospodarstwo znajdziemy pod adresem Cieszyna 151, przy drodze głównej Krosno-Rzeszów. Przyjeżdżać można właściwie od wczesnego ranka do wieczora.

Zamówienia można składać również telefonicznie:

  • 606140677 – Jolanta
  • 602667025 - Jan
>
W tym wypadku gotowe, spakowane zamówienie będzie już na nas czekać. Możliwy jest również dowóz pod wskazany adres (warunki do ustalenia). Państwo Zagórscy zapewniają o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i stosowaniu jednorazowych środków higieny podczas wizyt w ich gospodarstwie.

W tych trudnych dla wszystkich czasach wszystkim nam przyda się trochę zieleni i świeżości, które zapewniają młode rośliny.

Artykuł sponsorowany

Below Post Ad