Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Zbiórka gabarytów i "elektrośmieci"

Masz niepotrzebne szafki, wersalki, krzesła, fotele, stoły, dywany, materace, rowery, wykładziny, duże zabawki, wózki dziecięce, urządzenia sanitarne... W piątek zbiórka odpadów gabarytowych i "elektrośmieci".

W piątek 3 kwietnia na terenie gminy Frysztak przeprowadzona będzie zbiórka odpadów gabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. 

Do odpadów gabarytowych zaliczamy wszelkie odpady powstające w gospodarstwach domowych które ze względu na duże rozmiary lub wagę nie mieszczą się w standardowych workach lub pojemnikach na śmieci. Zaliczamy do nich m.in.: szafki, wersalki, krzesła, fotele, stoły, dywany, materace, rowery, wykładziny, duże zabawki, wózki dziecięce, urządzenia sanitarne. Odpady w dniu wywozu należy wystawić przed nieruchomość najpóźniej do godziny 7.00 !!!

Jednocześnie przypominamy, że ze względu na planowane w najbliższym czasie rozpoczęcie realizacji zadania pn. „Modernizacja Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Gminie Frysztak” gminny punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Gliniku Dolnym 100a pozostaje nieczynny. 


Ponowne uruchomienie działalności PSZOK planowane jest od dnia 1 listopada 2020 roku. Jego wcześniejsze uruchomienie uzależnione będzie od postępu prac budowlanych i dostaw oraz odbioru inwestycji przez nadzór budowlany, o czym będziemy informować mieszkańców odrębnymi komunikatami.

Wójt Gminy Frysztak
Jan Ziarnik

Below Post Ad