Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

GOSIR FRYSZTAK OTWORZYŁ OBIEKTY – ZOBACZCIE Z CZEGO MOŻNA SKORZYSTAĆ

Dobre informacje dla miłośników aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia. Od 4 maja można korzystać z bazy noclegowej i obiektów sportowo-rekreacyjnych frysztackiego GOSiRu. 

Z zaplecza Ośrodka można korzystać 7 dni w tygodniu od rana do późnych godzin wieczornych. Ważną informacją jest także możliwość wypożyczenia kajaków oraz korzystanie ze szlaków, wodnych, rowerowych i pieszych. 

Aby Państwo czuli się bezpieczne Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji wprowadził procedury, których zadaniem jest zmniejszenie do minimum możliwości zarażenia się koronawirusem. Dyrektor GOSiR udostępniając obiekty prosi o dostosowanie się do poleceń pracowników, ponieważ nowe zasady korzystania z bazy są ważne dla naszego zdrowia.

Wszystkie zasady i procedury znajdziecie Państwo pod poniższymi linkami:
Baza noclegowa GOSiR Frysztak – kliknij tu
Boiska piłkarskie (trawiaste) – kliknij tu
Kort tenisowy – kliknij tu
Boisko do siatkówki plażowej – kliknij tuNiestety, ale na plac zabaw muszą poczekać najmłodsi mieszkańcy gminy Frysztak. Zarówno nowy plac zabaw jak i siłownia pod chmurką oraz sala gimnastyczna otwarte będą w kolejnych etapach odmrażania sportu – wyjaśnia dyrektor GOSiR Frysztak Pan Marek Armata.

Na obecną chwilę nie można korzystać także z szatni i przebieralni, natomiast Ośrodek udostępnia toaletę z wejściem od zewnątrz. Z kolei sportowcy ćwiczący na obiektach z pewnością ucieszą się z możliwości trenowania bez maseczek. Ośrodek zapewnia także środki dezynfekujące, ponieważ obowiązuje dezynfekcja przed wejściem i po wyjściu z każdego obiektu. Ciągłą niewiadomą są jeszcze największe wyzwania w ciągu sezonu jakimi jest uruchomienie basenów kąpielowych i organizacja zgrupowań sportowych. Na dzień dzisiejszy wiemy, że pracownicy Ośrodka przygotowują się do wakacji czekając na ostateczne decyzje i wytyczne.

Obiekt jest czynny w następujących godzinach: 

poniedziałki: od 9:00 do 21:00
wtorki: od 9:00 do 21:00
środy: od 9:00 do 21:00
czwartki: od 9:00 do 21:00
piątki: od 9:00 do 21:00
soboty : od 10:00 do 20:00
niedziele : od 10:00 do 20:00

Aby skorzystać z bazy należy dokonać wcześniejszej rezerwacji ponieważ pomiędzy poszczególnymi wejściami obowiązuje 15 min. przerwy ze względu na to aby zawodnicy nie rozmijali się w większych grupach na jednym obiekcie, a pracownicy mieli czas na dokonanie dezynfekcji.
Rezerwacji można dokonać pod następującymi numerami telefonów:
GOSiR Frysztak: tel. 17 2777 111
Recepcja kom 516-625-582
Informacje na temat procedur:
Dyrektor GOSiR Frysztak Marek Armata: 503-300-552
e-mail: marek.armata@gosir.frysztak.plW imieniu Ośrodka zapraszamy do korzystania z obiektów sportowo-rekreacyjnych, bazy noclegowej oraz szlaków turystycznych z zachowaniem ostrożności oraz obowiązujących wytycznych - hartowanie ciała oraz poprawa wydolności i kondycji fizycznej z pewnością zmniejsza ryzyko zachorowań.

Below Post Ad