Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

„Potańc na Sztukówce!”

Muzyka na żywo w wykonaniu Zespołu Ludowego Twierdzanie, tańce pod gołym niebem, podkarpackie wino i lokalne smakołyki. To wszystko czeka na Was już w najbliższy weekend w Winnicy Sztukówka w Gliniku Średnim. 

W sobotę 25 lipca startuje „Potańc na Sztukówce!”. Już od godziny 16:00 będzie można w malowniczych okolicznościach winnicy napić się wina od trzech podkarpackich winnic (Winnica Sztukówka, Winnica Melancholia i Winnica Alabaster) zaopatrzeć w miód z okolicznej Pasieki Puchatek oraz lniane produkty od Krosno Len Men. 

O stronę kulinarną imprezy zadbają lokalne gospodynie. Muzyczna część rozpocznie się o godzinie 19:30, kiedy to do tańca zagrają i zaśpiewają Twierdzanie. Dla wszystkich stęsknionych za tańcem pod gołym niebem, będzie czekała specjalnie przygotowana drewniana podłoga. 

Gospodarze zapraszają także dzień później w godzinach 13:00 -18:00. Niedzielne popołudnie będzie można spędzić na łonie natury z podkarpackim winem oraz smakołykami przygotowanymi przez gospodynie. O godzinie 15:00 odbędzie się w winnicy degustacja prowadzona przez Leszka Szczęcha.


Foto: Bogdan Kalisz

Below Post Ad