Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Nasze Sprawy: Zły stan drogi do przystanku PKS i PKP w Twierdzy

Droga dojazdowa do przystanku PKS i PKP w Twierdza- Frysztak jest w złym stanie. Wiele głębokich dziur w nawietrzni może spowodować uszkodzenia podwozia busów, autobusów przyjeżdzających po pasażerów na przystanek Twierdza - Frysztak. 

Większe autobusy mają problem z ominięciem dziur w nawierzchni, a przejechanie jej grozi uszkodzeniem podwozia. Jeżeli zdecydowano o utworzeniu takiego przystanku no należy zadbać o bezpieczny podjazd dla autobusów, w przeciwnym razie kierowcy będą się zastanawiać nad zajeżdżaniem pod ten przystanek. - fragment maila, który przysłał do redakcji zaniepokojony czytelnik Grzegorz.

Informacja i zdjęcia zostały wysłane do Wójta gminy Frysztak z prośbą o interwencje w naprawieniu nawierzchni na drodze dojazdowej do przystanków PKS i PKP Twierdza - Frysztak. Jeśli tylko dostaniemy odpowiedź od Wójta, zostanie ona opublikowana na portalu.

Mamy odpowiedź od Wójta Gminy Frysztak - przeczytaj "Wyremontują drogę i plac - pieniądze na ten cel zabezpieczone. Gmina czeka na decyzję od PKP" - kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad