Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

RolkoWisłok - W sobotę czasowe zamknięcie dróg we Frysztaku (sportowa, mostowa) i Kobylu

W najbliższą sobotę 17 października odbędą się zawody nartorolkowe - "RolkoWisłok". Mieszkańcy Frysztaka - ulica Sportowa, Mostowa i Kobyla musza liczyć się z utrudnieniami i czasowym wyłączeniem ruchu drogowego. Zamknięcie trasy planowane jest w godzinach 12:30 - 15:00.
Komitet Organizacyjny ogólnopolskich zawodów nartorolkowych: „RolkoWisłok – bieg wzdłuż podkarpackiej rzeki” informuje, że w sobotę 17 października 2020 w godz. od 12:30 do 15:00 na ul. Sportowej i Mostowej we Frysztaku oraz na drodze powiatowej: Frysztak - Kobyle – Jazowa – Kozłówek – Markuszowa nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

W wymienionych godzinach będzie zamknięty ruch dla pojazdów zmotoryzowanych. Droga będzie odblokowywana systematycznie wraz z zawodnikami kończącymi zaplanowany dystans. Bardzo prosimy również o szczególną ostrożność w przebywaniu przy jezdni z uwzględnieniem dzieci i biegających wolno zwierząt, ponieważ zawodnicy będą poruszać się z dużą prędkością, a nartorolki nie mają hamulców i możliwości natychmiastowego zatrzymania.
Więcej informacji na stronie organizatora - gosir.frysztak.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad