Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Dachowanie w Twierdzy

W środę (9.12.) około godziny 15:30 w Twierdzy doszło do dachowania samochodu osobowego. Na miejsce zdarzenia zostali zadysponowani strażacy z OSP Glinik Dolny, PSP Strzyżów, ZRM oraz 2x Policja.


Aktualizacja 16:55
Strażacy z OSP Glinik Dolny zakończyli działania na miejscu zdarzenia. Samochód z dachowania został zabrany przez pomoc drogową. W miejscu zdarzenia bez utrudnień.

W okolicach dachowania w Twierdzy tworzą się korki. Foto: Adrian

W miejscu zdarzenia wprowadzony jest ruch wahadłowy, tworzą się korki. Sugerowany objazd dla samochodów osobowych przez miejscowość Widacz.

Aktualizacja 16:25

Na szczęście kierowca po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego nie potrzebował dalszej pomocy medycznej. Strażacy z PSP Strzyżów zakończyli działania w Twierdzy. Na miejscu pozostali strażacy z OSP Glinik Dolny, Policja oraz kierowca, którzy oczekują na pomoc drogową.

Info 15:30  
Strażacy po dojeździe na miejsce zabezpieczyli teren działania i przystąpili do udzielania pomocy kierowcy. W zdarzeniu jedna osoba została poszkodowana, po przebadaniu ie potrzebowała dalszej pomocy medycznej.

UWAGA! Warunki na drodze z godziny na godzinę pogarszają się. Prosimy o zachowanie odpowiedniej prędkości. Bądźcie ostrożni.

FOTO: Strzyżów998Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad