Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

W Gogołowie "Mikołaje" oddały krew

W "Mikołajową" niedzielę (6.12.) odbyła się kolejna akcja krwiodawstwa na terenie gminy Frysztak. Akcja została zorganizowana przez Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi przy OSP Gogołów. Razem zebrano 18,0 litrów krwi!

W niedziele honorowi dawcy spotkali się w Zespole Szkół w Gogołowie aby wspólnie dla szczytnego celu oddać krew. Dzisiejsza akcja była szczególna, sam Św. Mikołaj przybył do Gogołowa aby pilnować dawców, którzy zdecydowali się oddać krew.

Zarejestrowało się 57 dawców, krew oddało 40 dawców. Pierwszy raz zdecydowało się oddać krew 5 osób ! Razem zebrano 18,0 litrów krwi! Bardzo dziękujemy dawcom oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji akcji. 

Dziękujemy ekipie z RCKiK w Rzeszowie. Dziękujemy za cudne pierniczki Cukiernia Sweetlandia w Strzyżowie oraz wspaniałej Pani Ewelinie Baciak za wspaniałe wypieki domowej roboty! - można przeczytać na stronie organizatora akcji krwiodawstwa

Już dzisiaj zapraszamy na kolejną akcję 13 lutego 2021 do Frysztaka. Portal Frysztak24.pl patronował medialnie mikołajkowej akcji krwiodawstwa w Gogołowie.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad