Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

W Radio Rzeszów audycja o planowanej budowie otaczarni.

W najbliższy poniedziałek, 18 stycznia, o godz. 9.10, na antenie Radia Rzeszów będzie można usłyszeć reportaż przygotowany przez panią redaktor Bernadettę Szczyptę. Reportaż dotyczy planowanej „Budowie zakładu produkcyjnego kompozytowych materiałów budowlanych wraz z infrastrukturą towarzyszącą we wsi Twierdza” (otaczarnia) i sprzeciwu mieszkańców wobec tej inwestycji. 

Sprawę do redakcji zgłosiła jedna z mieszkanek naszej gminy. W reportażu wypowiedzieli się mieszkańcy Twierdzy oraz dyrektor GOSiR we Frysztaku. Do rozmowy na żywo zaproszony został m.in. Wójt naszej gminy pan Jan Ziarnik, ale każdy z mieszkańców może wziąć czynny udział w dyskusji dzwoniąc do redakcji w czasie programu bądź komentując na facebook'owym profilu. Serdecznie zapraszamy. - Zespół Bronię Twierdzy

Jak i gdzie posłuchać, jak uczestniczyć aktywnie w audycji.
  • Radio - audycji będzie można posłuchać za pośrednictwem odbiorników radiowych ustawiając częstotliwość 90,5 MHz. 
  • Rzeszowskie radio mogą Państwo posłuchać za pośrednictwem Internetu, wystarczy wejść na stronę radio.rzeszow.pl i w prawym górnym rogu kliknąć na ikonę "Na żywo". 
  • Mogą Państwo skorzystać z systemowej aplikacji radio zainstalowanej na Państwa smartfonach (potrzebne słuchawki) lub ściągnąć ze sklepu aplikacje gdzie można wyszukać Radio Rzeszów i słuchać bez użycia słuchawek. 
  • Profil Facebook - kliknij tu!
  • Numer telefonu do Radia Rzeszów - 17 222 22 22 lub 17 852 15 01

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad