Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Złamane drzewa - interwencje strażaków

W poniedziałek 25 stycznia strażacy z gminnych jednostek OSP interweniowali na terenie naszej gminy. Interwencje dotyczyły niebezpiecznie pochylonych drzew, które zagrażały uczestnikom ruchu drogowego na terenie naszej gminy.

OSP Glinik Dolny

Aktualizacja 16:25 - kolejny wyjazd strażaków z OSP Glinik Dolnym. Tym razem zostali zadysponowani do Widacza gdzie drzewo złamało się i blokowało przejazd.

Przed godziną 12:00 strażacy zostali zadysponowani do miejscowego zagrożenia w Gliniku Dolnym - okolice cegielni. Pod naporem mokrego śniegu drzewo złamało się i zablokowało drogę.

OSP Frysztak

Około godziny 10:30 strażacy z OSP Frysztak zostali zadysponowani do niebezpiecznie przechylonego drzewa w miejscowości Frysztak DW 988. Po zakończeniu działań udali się do złamanej gałęzi około 200 metrów dalej oraz do miejscowości Widacz gdzie również gałąź blokowała jeden pas ruchu.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad