Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"Nakrętkowe serce" przy SP Frysztak

Kolejne "nakrętkowe serce" w gminie Frysztak. Tym razem duże czerwone serce zostało postawione przy Szkole Podstawowej we Frysztaku. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do zbierania i wrzucania nakrętek do serduszka usytuowanego przy SP Frysztak. Zbiórka zorganizowana jest dla niepełnosprawnego Wojtka z Glinika Dolnego.

Serce na nakrętki zostało zainstalowane przy głównym wejściu do szkoły. Jest duże i "głodne" nakrętek, na pewno każdy z Mieszkańców go zauważy.

Z inicjatywy Rady Rodziców oraz anonimowym darczyńców przy Szkole Podstawowej we Frysztaku stanęło ogromne serce na plastikowe nakrętki. Szkoła z Frysztaka już od wielu lat włącza się w akcje zbierania nakrętek dla potrzebujących. Każdego roku w akcję bardzo aktywnie włączają się wszyscy Uczniowie wraz z Rodzinami, a także Dyrekcja, Wychowawcy i Nauczyciele. 

Zbierając nakrętki nie tylko wyczulamy się na potrzebę niesienia pomocy drugiemu człowiekowi i podejmowanie różnych działań charytatywnych ale także promujemy właściwą postawę ekologiczną. 

Zachęcamy serdecznie mieszkańców gminy Frysztak i nie tylko by każdy mógł przyczynić się do zbiórki. Tym bardziej że jest ona organizowana na szczytny cel dla mieszkańca Glinika Dolnego, niepełnosprawnego Wojtka.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad