Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Nowe komputery w SP Frysztak

26 marca do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Wybickiego we Frysztaku trafiło dziesięć komputerów stacjonarnych. Posłużą one uczniom, którzy uczęszczają do frysztackiej szkoły. Komputery zostały ufundowane przez Województwo Podkarpackie. 

Podziękowanie dla Lesława Majkuta – Sekretarza Województwa Podkarpackiego

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania Panu Lesławowi Majkutowi Sekretarzowi Województwa Podkarpackiego za przekazanie w dniu 26.03.2021 r. dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Wybickiego we Frysztaku dziesięciu komputerów stacjonarnych.

Sprzęt ten zasili pracownię komputerową w naszej Szkole.

Pragnę również złożyć podziękowanie Panu Wojciechowi Juraszowi, gdyż to dzięki jego staraniom komputery trafiły właśnie do naszej placówki.

Pragnę nadmienić, że w ciągu ostatnich dwóch lat Urząd Marszałkowski przekazał naszej szkole łącznie osiemnaście komputerów.

Z wyrazami szacunku
dyrekcja szkoły.Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad