Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

„Turystyczne Perły Podkarpacia” - zagłosuj na schron!

Polskie Radio Rzeszów wspólnie z PTTK Rzeszów zorganizowało plebiscyt „Turystyczne Perły Podkarpacia” edycja 2021. Na liście nominowanych znalazł się naziemny schron kolejowy w Stępinie.

Podkarpackie to piękna kraina, która urzeka i zachwyca. Jest wyjątkowo bogata w rzadką gatunkowo przyrodę oraz ciekawe atrakcje turystyczne i unikatowe zabytki. - można przeczytać na stronie radio.rzeszow.pl

Na schron kolejowy w Stępinie można zagłosować na dwa sposoby, poprzez naszą stronę internetową oraz drogą sms-ową. Na wysyłających sms-y czekają atrakcyjne nagrody.

Przez stronę WWW
Wejdź na stronę Radio.rzeszow.pl i znajdź baner „Turystyczne Perły Podkarpacia” - lub kliknij tu, bezpośredni link do strony z głosowaniem. Następnie wyszukaj na liście schron kolejowy w Stępinie - pozycja 43. Kolejny krok to kliknięcie w przycisk wybieram. Następnie wpisz swój adres e-mail i kliknij w przycisk "głosuj". Podaj prawidłowy mail, posłuży on do weryfikacji twojego głosu. W treści maila będzie przycisk "potwierdź głos" - kliknij. To już koniec, tak oddasz swój głos.

Przez SMS
Wyślij sms pod nr 71601 (koszt 1,00 zł netto plus VAT) i wpisz "BIWAK." wraz z numerem wybranego miejsca oraz krótkie uzasadnienie wyboru.
Prawidłowy SMS na schron to BIWAK.43.treść uzasadnienie wyboru

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad