Desktop Image Mobile Image

REKALMA B1 - 2

Wrócili do gry - Orzeł wygrywa, Strzelec bez punktów.

Po kilkutygodniowej przerwie Strzelec wznowił rozgrywki a Orzeł rozpoczął rundę wiosenną. Zawodnicy z Frysztaka przegrali swoje spotkanie. Piłkarze z Lubli pewnie wygrali w pierwszy wiosennym pojedynku.

Orzeł Lubla w piątek rozpoczął zmagania w rundzie rewanżowej - wiosennej. Ze względu na obfite opady śniegu i deszczu w tygodniu poprzedzającym start rundy wiosennej,  stadion w Lubli nie nadawał się do gry. Z tego powodu Orzeł wypożyczył boiska ze sztuczną nawierzchnią w Jaśle. W pierwszym meczu "na wiosnę"  zawodnicy z Lubli zagrali z Gaudium Łężyny. Orzeł wygrał piątkowe spotkanie 4:2. Bramki zdobyli: S. Majewski x2, Hendzel oraz M. Majewski.

Pełna relacja z piątkowego meczu mogą Państwo przeczytać na stronie Orła Lubla lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!

Strzelec swoje spotkanie rozgrywał w sobotę. Przeciwnikiem piłkarzy z Frysztaka był zespół Sokół Krzywa (k. Rzeszowa). Strzelec fantastycznie roztoczą to spotkanie strzelając bramkę w pierwszych minutach spotkania. Niestety po 90 minutach to goście cieszyli się ze zdobycia 3 punktów. Spotkanie pomiędzy Strzelcem a Sokołem zakończył się wynikiem 1:2 dla gości z Krzywej.

Więcej informacji o frysztackiej piłce nożnej znajdą Państwo na stronie Strzelec.Frysztak.pl