Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

OSP Gogołów w KSRG

Od 1 maja do struktur Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego decyzja Komendanta głównego PSP, nadbryg. Andrzeja Bartkowiaka dołączyła Ochotnicza Straż Pożarna w Gogołowie.

Krajowy system ratowniczo-gaśniczy (KSRG) – powstał w 1991 roku, a zaczął funkcjonować w 1995. Celem jego istnienia jest ujednolicenie działań o charakterze ratowniczym, podejmowanych w sytuacjach zagrożeń życia, zdrowia, mienia lub środowiska, podejmowanych przez Państwową Straż Pożarną i inne podmioty ratownicze (głównie Ochotnicze Straże Pożarne). Centralnym organem administracji rządowej w sprawach organizacji krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej. Swoje zadania KSRG realizuje poprzez koordynację walki z pożarami i innymi klęskami żywiołowymi oraz ratownictwa technicznego, ekologicznego i medycznego na wszystkich szczeblach administracji. - info Wikipedia

Strażacy z OSP Gogołów posiadają na wyposażeniu dwa samochody są to GBA Star 266 2.5/20 z napędem 6×6 jednostka napędową to silnik 1142 z turbiną oraz GLM Lublin II. Zdjęcia oraz więcej informacji o wyposażeniu jednostki z Gogołowa na stronie Strzyżów998 - link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad