Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Regionalne produkty w winnicy Sztukówka.

W sobotę i niedzielę w winnicy Sztukówka odbyła się pierwsza z 4 zaplanowanych imprez. Łąki Umajone to spotkanie winiarzy, naturalnych smaków, rzemieślników i muzyki.

"Łąki umajone" to pierwsza z cyklu imprez, która odbyła się 22-23 maja w winnicy Sztukówka. Impreza rozpoczęła się w sobotę w południe. 

Pomimo niesprzyjającej pogody stoiska z podkarpackimi produktami zostały rozstawione, otwarte i czekały na gości. Odwiedzający mogli porozmawiać z wystawcami, degustować regionalnych produktów i na końcu zakupić wyborne przysmaki i arcydzieła ręcznie robione.

Zainteresowani winem i rękodziełem mogli zapisać się na warsztaty łyżkarstwa oraz winne warsztaty łączenia smaków, które odbywały się w sobotę na Sztukówce.

Wieczorkiem odbyła się "majówka" z chórem Sokół, który zaprezentował swój repertuar dla gości, którzy przybywali do winnicy. Na zakończenie soboty można było posłuchać kilku utworów zespołu Kirszenbaum, który w winnicy przeprowadził otwartą próbę.

W niedzielę miłośnicy enoturystyki - (forma turystyki, skoncentrowana głównie na odwiedzaniu miejsc związanych z winem), super smaków - sery, oliwy, pierogi, swojskie rarytasy i rękodzieła mogli nadal zakupić produkty u lokalnych wystawców podczas Łąk Umajonych w winnicy Sztukówka.

W czerwcu zaplanowana jest kolejna impreza w winnicy Sztukówka. Organizatorzy dopracowują szczegóły a my na łamach portalu powiadomimy was o wszystkim. Portal Frysztak24.pl patronował medialnie "Łąką umajonym".

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad