Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"Relaksacje i masażyki dla dzieci" - książeczka wydana przez przedszkolankę z Gogołowa

"Relaksacje i masażyki dla dzieci" to pierwsza, wiosenno - letnia część serii książeczek z relaksacjami i masażykami dla dzieci autorstwa Anna Sowa, którą z wielką radością poleca Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni. Anna pracuje w Przedszkolu przy ZS Gogołów.

 

Kochani 🙂 Przedstawiam Wam moją pierwszą wiosenno – letnią książeczkę z relaksacjami i masażykami dla dzieci. Niech ukołysze wszystkie dzieci do snu, przyniesie relaks i odprężenie. Doskonale rozwinie wyobraźnię i przeniesie w cudowny świat marzeń. Będąc mamą a także nauczycielem przedszkola z kilkunastoletnim stażem, wiem jak bardzo dzieci potrzebują wyciszenia i ukojenia. Zapraszam Was do mojej krainy wyobraźni pełnej pięknych zapachów, obrazów, dźwięków i odczuć. Życzę Wam kolorowych marzeń 🙂 i już dzisiaj zapraszam na drugą, jesienno – zimową część moich relaksacji i masażyków dla dzieci. - można przeczytać na stronie autorki 

 

Książeczka wspaniale rozwija wyobraźnię dzieci i przenosi w cudowny świat marzeń. Przynosi relaks i ukojenie. Idealna do słuchania w domu przed snem , podczas odpoczynku i leżakowania w żłobku czy przedszkolu.

PREMIERA KSIĄŻECZKI JUŻ 10 lipca 2021r.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad