REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Mecz Strzelca przełożony. Porażka Orła.

Wyjazdowy mecz Strzelca z drużyną LKS Jasiołka Świerzowa w ramach 3. kolejki B klasy - Krosno IV przełożony. Orzeł Lubla w 3. kolejce A klasy Krosno III przegrał na wyjeździe z LKS Skołyszyn.

Niestety, mecz z Frysztakiem zostaje przełożony z powodu warunków oraz złego stanu murawy. O nowym terminie poinformujemy niebawem. - można przeczytać w komunikacie, poście na stronie gospodarzy LKS Jasiołka Świerzowa

W 3. kolejce Orzeł doznał pierwszej porażki w obecnym sezonie. W wyjazdowym spotkaniu piłkarze z Lubli przegrali swoje spotkanie 0:3 (0:1) z LKS Skołyszyn. Orzeł pierwszą bramkę stracił w 37 minucie, autorem trafienia był Figura. W pierwszej połowie więcej goli nie było. Kolejne trafienia dla Skołyszyna w 75 minucie M. Zawisza oraz w 85 minucie L. Zawisza.