Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Zakończenie cyklu imprez "Sztukówka Zaprasza"

W miniony weekend w Winnicy Sztukówka odbyła się ostatnia impreza z cyklu „Sztukówka zaprasza”. Tym razem pod nazwą „Wina i Gościna”

Tak jak na poprzednich imprezach, i tym razem można było spotkać na Sztukówce zaprzyjaźnione winnice oraz produkty od lokalnych producentów. A jako, że pogoda dopisała, wieczorem rozpoczęły się tańce pod gołym niebem. O podkład muzyczny zadbała Rodzinna Kapela Ludowa Kurasie z Lubziny i jak sami zapowiedzieli, wrócą na Sztukówkę jeszcze nie raz.

Niedziela natomiast upłynęła pod szyldem frysztackiej muzyki – wspaniały koncert dała Orkiestra Straży Pożarnej z Frysztaka wraz Chórem Mieszanym „Sokół”.

Organizatorzy nie kryli radości z tego, że na koniec cyklu imprez udało się nawiązać współpracę z miejscowymi muzykami.

„Sztukówka zaprasza” w ciągu swoich czterech edycji przyciągnęła do Glinika Średniego nie tylko okolicznych mieszkańców, ale także sporo turystów. Powodzeniem cieszyły się nie tylko stoiska wystawców, ale także warsztaty łączenia wina z jedzeniem czy też warsztaty łyżkarstwa prowadzone przez Krzysztofa Rodaka z Lubli. Wieczorne koncerty przyciągnęły fanów muzyki tradycyjnej. Organizatorzy już zapowiadają, że w przyszłym roku także możemy liczyć na lato pełne atrakcji w Winnicy Sztukówka.

Partnerem wydarzenia było Województwo Podkarpackie, Frysztak24 pełnił funkcję patrona medialnego.

Tekst: Barbara Szczęch-NasiadkaPrześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad