Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Drużyny Strzelca punktują, wysoka porażka Orła

Zarówno piłkarze jak i tenisiści (inauguracja sezonu w I lidze grupa południowa) Strzelca Frysztak wygrali swoje spotkania, Orzeł doznał wysokiej porażki na wyjeździe.

Piłkarze Strzelca występujący w B-klasie Krosno IV dopiero w czwartym meczu sezonu 2021/2022 zdobyli pierwsze punkty. Zawodnicy z Frysztaka po bramkach Adama Tabaka i Przemysława Banka wygrali wyjazdowe spotkanie 2:1 z Nurtem Potok i mogli cieszyć się z 3 punktów, które zostały dopisane na ich konto. Strzelec w tabeli zajmuje 11 miejsce z 3 punktami na swoim koncie.

Bardzo dobrze zaprezentowali się tenisiści Strzelca, którzy w sobotę meczem KU AZS Politechnika Rzeszów zainaugurowali rozgrywki w I lidze grupa południowa. Strzelec pewnie wygrał swoje pierwsze ligowe spotkanie 7:3. Punkty dla frysztackich tenisistów zdobyli Mateusz Gołębiowski 2,5, Piotr Zdzienicki 2, Piotr Chłodnicki 1,5, Damian Kreft 1

Niestety w 5. kolejce A klasy Krosno III Orzeł Lubla w wyjazdowym spotkaniu musiał uznać wyższość gospodarzy. Po 90 minutach na "tablicy wyników" widniała wynik 4:0 i to zawodnicy Tęczy Zręcin cieszyli się ze zdobycia kompletu punktów. Orzeł z 7 punktami na koncie zajmuje 6 miejsce w tabeli.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad