Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

11. kolejka - remis Orła, porażka Strzelca

W niedzielnych spotkania Orzeł Lubla (A klasa Krosno III) zremisował na własnym boisku a Strzelec (B klasa Krosno IV) przegrał swoje wyjazdowe spotkanie.

Orzeł Lubla w ramach 11. kolejki A klasy - Krosno III na własnym boisku podejmował zespół Liwocz Brzyska. W dzisiejszym spotkaniu padł remis 1:1 (0:0) - drużyny podzieliły się punktami. Gola dla Orła Lubla w meczu z Brzyskami w 62 minucie zdobył Dawid Czernicki.

Strzelec w wyjazdowym spotkaniu zmierzył się z LKS Brzezówka (k. Krosna). Gospodarze okazali się dziś za mocni dla frysztackich piłkarzy i to oni cieszyli się z wygranej. Gole dla Strzelca w meczu z Brzezówka zdobyli, w 84 minucie Marcin Pilut oraz 87 minucie Tabak Adam.

W 12. kolejce Strzelec Frysztak będzie pauzował a Orzeł Lubla zagra na wyjeździe z LKS Czeluśnica mecz zaplanowano w niedzielę 31 października. Początek spotkania w Czeluśnicy o godzinie 14:0).