Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Odbył się 10. spływ Wisłokiem

W pierwszy weekend października odbył się 10. spływ kajakowy rzeką Wisłok. To ponad dekadę temu rozpoczęła się ogólnopolska kajakowa przygoda w gminach Wojaszówka, Frysztak, Wiśniowa i Strzyżów. Między czasie powstał na tych odcinkach szlak kajakowy, wypożyczalnie oraz przystanie. Kajaki pływają cały sezon, a turystyka kajakowa stała się popularnym sposobem spędzania wolnego czasu.

Tegoroczny spływ wzorem lat ubiegłych podzielony był na dwa odcinki. W sobotę kajakarze spływali Wisłokiem z Brakówki do Frysztaka - meta i zarazem baza noclegowa 10. ogólnopolskiego spływu kajakowego. W niedzielę wyruszyli z Frysztaka do Strzyżowa gdzie zlokalizowana była meta spływ. Więcej informacji o spływie na stronie gosir.frysztak.pl

Oficjalne zakończenie spływu odbyło się przy Domu Kultury „Sokół” w Strzyżowie – dziękujemy Pani dyrektor Annie Skowron oraz pracownikom za przygotowanie i udostępnienie sprzętu oraz miejsca. Wszyscy, którzy dopłynęli do mety otrzymali posiłek regeneracyjny, a najlepsi kajakarze, zespoły i drużyny nagrody, medale, puchary i dyplomy. Nie zabrakło także podziękowań dla włodarzy powiatu strzyżowskiego oraz gmin z Frysztaka, Wiśniowej i Strzyżowa. Zostały także wręczone odznaki przyznane przez Kapitułę Polskiego Związku Kajakowego, które otrzymali Mariusz Sikora, Bartosz Łoziński oraz Marek Armata. Podziękowanie przygotowane przez PZKaj otrzymał Arkadiusz Hrabia - dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

Więcej zdjęć autorstwa Pani Joanny Pasek znajdą Państwo w naszej galerii foto. Zapraszamy do oglądania.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad