REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Rywalizowali na nartorolkach.

W sobotę 09.10.2021 r. odbył się II bieg wzdłuż podkarpackiej rzeki na nartorolkach. Ogólnopolska impreza przyciągnęła zawodników niemalże ze wszystkich regionów w Polski. Na starcie biegu głównego stanęło 50 zawodników, a w biegu integracyjnym dla dzieci blisko 20 młodych nartorolkarek i nartorolkarzy.

Nartorolkową zabawę rozpoczęły dzieci od biegu integracyjnego pod okiem sztabu organizacyjnego oraz Pana Romana Piskadło z KrosSki Krosno, który obchodził 60-lecie startów na nartach biegowych. Młodzi nartorolkarze pokonali 600 m trasę w tempie zapewniającym ich bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Na mecie czekały na wszystkich zasłużone medale, które wręczyli wójt gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik, dyrektor PCKiT z Wiśniowej Pan Kamil Mendocha oraz Menedżer Sportu GOSiR Frysztak Pan Wojciech Arciszewski.

O godzinie 13:00 rozpoczął się bieg główny sobotniego wyjściu. Zwycięzcą biegu został Ireneusz Rabski ze skipol.pl TEAM natomiast wśród kobiet zwyciężyła Jadwiga Grynkiewicz MT-SPORT TEAM. Bardzo dobrze zaprezentowała się zawodniczka z Frysztaka – Ewa Armata SPORT TEAM Stara Wędzarnia/ GOSiR Frysztak, która zajęła drugie miejsce w swojej kategorii . Z kolei Marek Armata z tego samego Teamu zajął 6 –te miejsce w swojej grupie. Swoją kategorię zwyciężył Ambasador tegorocznego biegu  Jacek Staroń z KroSSki Krosno

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie GOSiR.Frysztak.pl a zdjęcia autorstwa Pani Joanny Pasek w naszej galerii - link, kliknij tu!