Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Stara Wędzarnia z tytułem mistrza województwa w AgroLidze 2021

Tytuł Mistrza Wojewódzkiego w konkursie AgroLiga 2021 odebrane z rąk Pani Ewy Leniart - Wojewoda Podkarpacki - odebrał właściciel Starej Wędzarni Pan Marcin Januszczak.

Konkurs AgroLiga organizowany rokrocznie od 28 lat, to prestiżowe przedsięwzięcie mające duże znaczenie w promowaniu przedsiębiorczości i nowoczesnych technologii produkcyjnych w rolnictwie. 

Uczestnikami konkursu są liderzy agrobiznesu we wszystkich regionach Polski. Spośród nich na etapie wojewódzkim wyłaniani zostają Mistrzowie w dwóch kategoriach: Rolnicy i Firmy, zgłaszani następnie do II etapu konkursu i rywalizujący o mistrzowskie laury na szczeblu krajowym.
W tegorocznej Agrolidze tytuł mistrzowski w kategorii Firma zdobyło przedsiębiorstwo z gminy Frysztak. Stara Wędzarnia Frysztak, której właścicielem jest Pan Marcin Januszczak od lat tworzy wspaniałe wyroby wędliniarskie używając tradycyjnych sprawdzonych przepisów oraz wędzenia prawdziwym dymem.

Firma stawia na jakość i smak. Wyroby ze Starej Wędzarni Frysztak to smak, który pamiętasz z dzieciństwa.

W 2022 roku Pan Marcin Januszcza właściciel Starej Wędzarni Frysztak będzie reprezentowała województwo Podkarpackie w Warszawie, gdzie odbędzie się finał krajowy AgroLigi.

AS

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad