REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Wysokie zwycięstwo Strzelca. W Lubli niesamowita końcówka meczu

Zwodnicy Strzelca wysoko wygrali swoje wyjazdowe spotkanie w Żeglcach w ramach 9. kolejki B klasy - Krosno IV. Orzeł Lubla w 9. kolejce A klasy - Krosno III na własnym boisku podejmował Orła Bieździedza.

Piłkarze z Frysztaka w niedzielę 10 października zagrali na wyjeździe z zespołem LKS Błękitni Żeglce. Mecz dla Strzelca rozpoczął się fantastycznie już w 3 minucie Szymon Wnęk z rzutu wolnego otworzył wynik dzisiejszego spotkania. W 13 minucie gola zdobył Cyprian Wojciechowski wyprowadzając piłkarzy Strzelca na dwu bramkowe prowadzenie. W 37 minucie strzałem głową po rzucie rożnym Tomasz Pękosz ustalił wynik pierwszej połowy. Strzelec po 45 minutach prowadził 3:0

W drugiej połowie zawodnicy Strzelca podwyższyły wynik spotkania na 4:0. Gola w 50 minucie dla frysztackich piłkarzy zdobył Adam Tabak.

Po 9. kolejkach, Strzelec z dorobkiem 12 punktów zajmuje 6. miejsce w tabeli B klasy Krosno IV.

Orzeł w dzisiejszym spotkaniu w Lubli zagrał z Orłem Bieździedza. Zawodnicy z Lubli wygrali niedzielne spotkanie 3:2 dopisujący 3 punkty do swojego konta. Kibice, którzy przybyli na dzisiejsze spotkanie zobaczyli niesamowitą końcówkę w wykonaniu piłkarzy z Lubli. Do 86 minuty w Lubli był wynik 0:2, gospodarze zaczęli strzelać w końcówce spotkania. Gole dla Orła Lubla zdobyli Mateusz Lubaś w 86 minucie oraz Michał Majewski w 90 i 93 minucie spotkania doprowadzając do zwycięstwa w dzisiejszym meczu.

Po 9 kolejkach Orzeł z dorobkiem 13 punktów zajmuje 4 miejsce w A klasie - Krosno III.