Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Siłownia w SP Frysztak

We wtorek 16 Listopada 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 1 we Frysztaku została oficjalnie otwarta siłownia dostępna dla wszystkich uczniów szkoły. Siłownia powstała z inicjatywy Rady Rodziców we współpracy z Dyrekcją Szkoły. Serdeczne podziękowania kierujemy do uczestników zabawy charytatywnej, z której zostały pozyskane środki finansowe.

Podziękowania dla Dyrekcji Szkoły Podstawowej we Frysztaku, Pana Krzysztofa Niemca oraz Pani Joanny Menduś za nieocenioną współpracę na rzecz Szkoły i uczniów.

Wielka wdzięczność dla Pani Małgorzaty Gliwskiej - Jędrysik, za zdobyte i przekazane środki finansowe na ten szczytny cel z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wyjątkowe podziękowania Rada Rodziców składa na ręce Pana Marcina Januszczaka właściciela firmy STARA WĘDZARNIA, który w dużej mierze przyczynił się do powstania siłowni szkolnej.

Siłownia będzie służyć przez wiele lat naszym dzieciom a efekty z jego korzystania i skutki zdrowotne będą bezcenną wartością. Wszystkim, którzy włożyli swój wkład na uzyskanie funduszy i powstanie siłowni DZIĘKUJEMY.
Rada Rodziców
SP nr 1 we Frysztaku

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad