Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Nowa KAMERA - Panorama Frysztaka

W sobotę została uruchomiona kolejna kamera, z której możemy podziwiać panoramę Frysztaka na żywo. Pomysłodawcą oraz fundatorem kamery jest Pan Marek Ziajor, serwer do obsługi kamery przygotowała firma Adnex.

Dzięki współpracy, odwiedzający portal Mieszkańców dla Mieszkańców gminy Frysztak -  Frysztak24.pl mają możliwość zobaczyć na żywo Frysztak z nowej kamery. Tym  razem będziemy mogli podziwiać panoramę Frysztaka od strony Kobyla.

Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia (uruchomienia kamery on-line) jest Pan Marek Ziajor. Bardzo dziękujemy Panu Markowi. Pan Doktor sam zainicjował i sfinalizował kamerę, z której będziemy podziwiać panoramę Frysztaka przez 24 godziny na dobę. Zawsze miło popatrzyć na "nasz" Frysztak. Szczególnie osobą mieszkający na co dzień z dala od tej pięknej krainy - Panie Marku dziękujemy.

Dziękujemy również firmie Adnex, która dla nowej kamery uruchomiła serwer streamingowy i udostępniła odpowiednią ilość łącza do obsługi kamery on-line w jakości FULL HD.

Kamera w wersji testowej działa od zeszłej soboty, dziś możemy już zaprosić Państwa na bezproblemowy przekaz na żywo z kamery. Zapraszamy do oglądania - link do kamery w wersji komputerowej znajduje się w górnej belce pod logo Frysztak24.pl. W wersji mobilnej link do kamery znajdą Państwo w rozwianym menu.

Sponsor kamery: lekarz med. Pan Marek Ziajor

Sponsor serwera

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad