Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"Głos regionów". TVP Rzeszów zrealizowało program we Frysztaku

W środę 19 stycznia na placu św. Floriana we Frysztaku odbył się program "głos regionów" tworzony przez TVP Rzeszów. Program był nadawany na żywo we wszystkich telewizjach regionalnych o godzinie 17:30.

Najważniejsze są dla nas Państwa sprawy. W programie Głos Regionów zajmiemy się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Będziemy zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla Państwa. Prowadzący poszukają odpowiedzi na nurtujące pytania. Mogą Państwo wyrazić swoją opinię oraz stanąć po jednej ze stron. Głos Regionów – to Twój Głos. - info regiony.tvp.pl

Mieszkańcy spotkali się na rynku we Frysztaku z redaktorkom TVP Rzeszów aby porozmawiać o „Budowie zakładu produkcyjnego kompozytowych materiałów budowlanych wraz z infrastrukturą towarzyszącą we wsi Twierdza”.

Głos w imieniu mieszkańców zabrali Agata Skiba, Jan Ziarni, Marek Armata oraz Marek Ziajor. W czasie programu przedstawiciele gminy mówili o walorach przyrodniczy i turystycznych gminy Frysztak i niechęci do powstania zakładu w miejscowości Twierdza. 

Redakcja TVP Rzeszów chciała zaprosić inwestora do Frysztaka. Z nieoficjalnych informacji, które uzyskała redakcja TVP drogą mailową - grupa PBI nie jest już zainteresowana inwestycjami w gminie Frysztak.

Osoby, które nie widziały środowego programu "Głos regionów" realizowanego we Frysztaku będą go mogły oglądnąć na stronie Telewizji Polskiej - (w momencie publikacji wiadomości 19.01. godzina 19:00, program jeszcze nie był dostępny na stronie Telewizji Polskiej). Link do strony, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad