Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

KPP Strzyżów o sobotnim zdarzeniu we Frysztaku

W sobotę (15 stycznia), przed 23 policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym we Frysztaku, Z relacji zgłaszającego wynikało, że auto leży w przydrożnym rowie, jednak żadnych osób na miejscu zdarzenia nie ma.

Policjanci udali się na miejsce, gdzie potwierdzili zgłoszenie. Policjanci rozpoczęli poszukiwanie osób mogących brać udział w zdarzeniu. Sprawdzali miejsca, gdzie mogą być uczestnicy zdarzenia i czy ktoś nie potrzebuje pomocy medycznej.

Po pewnym czasie, funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ustalili uczestników zdarzenia. Jak się okazało było to dwóch mężczyzn. Kierującym okazał się 24 letni, mieszkaniec gminy Frysztak, a pasażerem BMW był 21-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego.

Jak się okazało, BMW, zostało kilka godzin wcześniej skradzione z jednej posesji w Babicy przez 21- letniego mężczyznę, który odpowie karnie za to przestępstwo. Ponadto 24-latek odpowie za spowodowanie zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, jazdę po użyciu alkoholu i bez uprawnień.


Pamiętajmy, że podstawowym obowiązkiem każdego kierowcy jest zatrzymanie się w przypadku, gdy staje się uczestnikiem zdarzenia drogowego. Pamiętajmy też, że jeżeli jest to potrzebne, to każdy kierowca ma obowiązek udzielić również pierwszej pomocy, a także upewnić się, że pozostałym uczestnikom nic nie zagraża.

Info i foto: KPP Strzyżów

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad