Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Pani Agata Skiba nowym Dyrektorem GOK Frysztak

31 grudnia został rozstrzygnięty konkurs na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku. O wynikach naboru na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku można przeczytać w BIP Frysztak. Nowym Dyrektorem została Pani Agata Skiba 

Pani Agata po przejściu na emeryturę Pani Joanny Czekajowskiej pełniła obowiązki Dyrektora w GOKu.

Kandydatka spełnia wymagania formalne określone w ogłoszeniu o konkursie. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej przedstawiła program działania na stanowisku dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku, który uzyskał aprobatę Komisji Konkursowej. Wykazała się dobrą wiedzą merytoryczną w zagadnieniach, które stanowiły wymagania niezbędne i dodatkowe zawarte w ogłoszeniu o naborze. Posiada predyspozycje i umiejętności pozwalające na zatrudnienie na w/w stanowisku. W wyniku dokonanej oceny Pani Agata Skiba uzyskała wymaganą liczbę punktów w efekcie czego wyłoniona została jako kandydatka na w/w stanowisko. - uzasadnienie wyboru kandydata na stanowisko Dyrektora GOK Frysztak.

Gratulujemy Pani Agacie wyboru na nowe stanowisko w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaki i życzymy samych sukcesów zawodowych.

Oficjalne pismo potwierdzające wybór Pani Agaty na dyrektora GOK Frysztak - link, kliknij tu! (pdf)

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad