Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

III walentynkowe morsowanie - WISŁOK 2022

W niedzielę 13 lutego po raz 3. odbyło się walentynkowe morsowanie nad Wisłokiem we Frysztaku. Organizatorami zimowej kąpieli w Wisłoku byli Morsy Frysztak oraz GOSiR Frysztak.

13 lutego o godzinie 13:00 na przystani przy moście nad Wisłokiem zebrali się pasjonaci zimowych kąpieli - morsowania. Po otwarciu imprezy - zrobieniu wspólnego zdjęcia - wszystkie morsy i foczki udali się na miejsce gdzie po rozgrzewce weszli do Wisłoka. 

Pomimo nie najlepszych warunków atmosferycznych - słonecznie ale wietrznie i przy większym nurcie rzeki wiele morsów i foczek zdecydowało się na "zimną" kąpiel w Wisłoku.

Do Frysztaka przyjechało wiele zaprzyjaźnionych klubów z okolicy. Morsy i foczki po kąpieli wrócili na przystań przy moście gdzie czekała na nich gorąca herbata, żurek, kiełbaski, łakocie i inne przekąski przygotowane przez gospodarzy dzisiejszego morsowania.

Po rozgrzaniu organizmów morsy nadal bawiły się na przystani. Wspólne rozmowy, śpiewy, tańce. Niedziela na świeżym powietrzu i w fantastycznym towarzystwie - tak można opisać 3. walentynkowe morsowanie we Frysztaku.

Zdjęcia z dzisiejszej imprezy - 3. walentynkowego morsowania - znajdą Państwo w naszej galerii zdjęć - link, kliknij tu.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad