Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Helikopter LPR we Frysztaku

W czwartek 24 lutego około godziny 19:40 strażacy z OSP Frysztak i OSP Kobyle zostali zadysponowani na obiekt Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku w celu przygotowania lądowiska dla helikoptera Lotniczego Pogotowania Ratunkowego - Ratownik 10 z Sanoka.

Ratownik 10 wylądował około godziny 20:00. Ratownik 10 przyleciał do Frysztaka aby pomóc Zespołowi Ratownictwa Medycznego w transporcie osoby do szpitala. Ratownik 10 około godziny 20:25 wystartował, strażacy zakończyli działania i powrócili do koszar.
  
„Eurocopter” może latać w warunkach nocnych ale niestety w wielu miejscach niema lądowisk, które spełniają warunki nocnego lądowania. W takich sytuacjach strażacy przygotowują miejsce, oświetlając teren gdzie ma wylądować helikopter.

Foto: OSP Frysztak

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Najważniejsza rzecz - jak zwykle opisana szczegółowo - to jakie jednostki straży brały udział w tym wydarzeniu, i że po wszystkim udały się z powrotem do koszar. To, czy komuś się coś stało - zwłaszcza że w tym przypadku chodzi ponoć o dziecko - jakie to ma znaczenie? Ważne że jest wspomniane o jednostkach OSP. Od razu żyje się lepiej!

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad