Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wywiad z zespołem LIVER w MARQUS MARS TALENTS SHOW!!

W sobotę 19 lutego w samo południe miała miejsce premiera wywiadu z zespołem LIVER w programie Marqus Mars Talents Show. Wywiad to nagroda w konkursie portalu Polska Muzyka Alternatywna - "Plebiscyt Artysta Roku".

To również Państwa głosy pomogły zespołowi Liver zostać Artystą Roku i dzięki temu uczestniczyć w promocyjnym wywiadzie, który był nagrodą ufundowaną przez portal Polska Muzyka alternatywna.

Marqus Mars to mój pseudonim artystyczny, jako muzyka, kompozytora, współtwórcy zespołu i kreatora sukcesu Ziyo, muzyka zespołu Maanam i Artysty solowego z dorobkiem 4 albumów. Zadaniem programu jest wyszukiwanie Talentów i bliższe ich poznawanie poprzez podwójną astrologie (chińską i europejską) konstrukcji psychologicznej, zdolności i drogi twórczej oraz odkrywanie nowych Talentów Kreatywnych, wspomaganie ich rozwoju i prezentacja Mistrzów Gatunku. - facebook.com/MarqusMarsTalentsShow/

Poniżej 2 częściowy wywiad z Szymonem i Mirosławem Grela z grupy LIVER - zapraszamy do oglądania i na najbliższe koncerty tej country - rockowej grupy z Frysztaka.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad