Badmintoniści SKARBKA wrócili z medalami

W miniony weekend zawodnicy Skarbka Gogołów brali udział w dwóch turniejach badmintonowych. W Bojszowy i Częstochowie zawodnicy z Gogołowa zdobyli medale we wszystkich kolorach.

Na Turnieju Nadziei Olimpijskich (U9,U11) złoto dla Mileny Madziar (U9) oraz srebro dla Zuzanny Biłas (U11), która również w Częstochowie następnego dnia zdobyła brąz w tej samej kategorii. Srebrny medal dla Julia Oszajca, która razem z partnerką (Hanna Banaszak z MMKS Kędzierzyn-Koźle) w kategorii U15 przegrały tylko w finale pokonując wcześniej parę rozstawioną z nr 1 w Turnieju.

22 marca w Zespole Szkół w Gogołowie odbędzie się turniej badmintona o puchar Starosty Strzyżowskiego dla uczniów szkół podstawowych. Badminton to najszybsza gra rakietowa na świecie. Więcej informacji pod tym linkiem - kliknij tu!