Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Na wiosnę "3ste" auto, czysty dom.

Po zimie, nasze samochody często wymagają odrobiny odświeżenia w środku. Milej się jeździ, kiedy plamy znikną. Przekonaliśmy się o tym. Namawiamy i Was do tego.

W Gogołowie, staną na głowie, by było czysto. Czyste będzie wszystko co w aucie. Firma, którą dziś przedstawiamy nazywa się "3ste" -więcej informacji link, kliknij tu. Firma "3ste" zajmuje się również praniem dywanów, wykładzin, narożników, wersalek, foteli, krzeseł.

Oferuję profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej, wykładzin dywanowych, dywanów krzeseł foteli narożników itp - wymienia właściciel Damian Maziarz.
Pracuje na profesjonalnym sprzęcie firmy Kärcher oraz Sabrina korzystam z chemii przystosowanej do tego rodzaju sprzętu. Efekt to czysta tapicerka bez najgłębszych zabrudzeń, przyjemny zapach oraz zdezynfekowana powierzchnia - dodaje.

Możliwy odjazd do klienta, dbając o twój czas oraz komfort. Ekologie stawiam na 1 miejscu - mówi właściciel.

 

Nasz sprzęt zużywa od 2-4 l wody w zależności od zabrudzenia. Czyszczę odbywa się również metodą parową a co za tym idzie docieram do najgłębszych zakamarków (wnęki, progi, zawiasy kratki wentylacyjne) Za pomocą pary eliminuję roztocza, grzyby, bakterie drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Oferuję również ozonowanie samochodu.
Teraz również w naszej okolicy takie usługi, do których spróbowania zachęcamy. Wejdź na stronę https://www.facebook.com/Czyste3 polub, zadzwoń i umów się na czyszczenie 530193532

Artykuł sponsorowany

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad