Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Nowe komputery zasiliły pracownie w SP Frysztak

4 marca 2022 do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Wybickiego we Frysztaku trafiło dziesięć komputerów stacjonarnych. Posłużą one uczniom, którzy uczęszczają do frysztackiej szkoły. Komputery zostały ufundowane przez Województwo Podkarpackie.

To kolejne komputery które zasilą pracownie komputerową ufundowane przez Województwo Podkarpacie. Dyrektor szkoły we Frysztaku serdecznie dziękuje Panu Lesławowi Majkuta oraz Wojciechowi Juraszowi. Urząd Marszałkowski w Rzeszowie przekazał naszej szkole już dwadzieścia osiem komputerów

Podziękowanie
dla Lesława Majkuta – Sekretarza Województwa Podkarpackiego

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania Panu Lesławowi Majkutowi Sekretarzowi Województwa Podkarpackiego za przekazanie w dniu 04.03.2022 r. dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Wybickiego we Frysztaku kolejnych dziesięciu komputerów stacjonarnych.
Sprzęt ten zasili pracownię komputerową w naszej Szkole i pozwoli udoskonalić zajęcia z informatyki i innych przedmiotów.
Pragnę również złożyć podziękowanie Panu Wojciechowi Juraszowi, gdyż to dzięki jego staraniom komputery trafiły właśnie do naszej placówki.
Pragnę nadmienić, że w ciągu ostatnich dwóch lat Urząd Marszałkowski w Rzeszowie przekazał naszej szkole już dwadzieścia osiem komputerów.

Z wyrazami szacunku
dyrekcja szkoły.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad