Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1

"Koszarówki dla Młodzieżówki' - wspieramy młodych strażaków

Zawsze pomagają innym. Dziś proszą o wsparcie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej we Frysztaku

Strażacy ochotnicy rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na nowy komplet ubrań dedykowanych dla MDP - koszarówki. Jeśli chcą Państwo wpłacić datki dla strażaków zapraszamy na stronę https://zrzutka.pl/c7whsw - gdzie prowadzona jest zbiórka datków.


Witamy! Jesteśmy Młodzieżową Drużyną Pożarniczą OSP Frysztak. Znaleźliśmy w sobie pasję do pomagania innym, uczenia się nowych dla nas rzeczy z zakresu pożarnictwa oraz kształtowania dobrych zachowań na co dzień. Nasza drużyna MDP stale się powiększa co nas bardzo cieszy. W tym roku w czerwcu, po dłuższej przerwie spowodowanej pandemia odbędą się zawody sportowo-pożarnicze w naszej gminie Frysztak. W 2019 r. nasza drużyna chłopców zdobyła I miejsce w tych zawodach. W tym roku chcielibyśmy wystartować w dwóch drużynach, dziewczyn oraz chłopców, żeby wszyscy mogli poczuć emocje związane z możliwością rywalizowania z innymi drużynami MDP i sprawdzeniu się na starcie zawodów. W regulaminie zawodów jest wymóg startowania w ubiorze dedykowanym i tu pojawił się problem...... Nie chcemy dzielić i wybierać kto ma dostać koszarówki bo posiadamy tylko jeden komplet takich strojów - 8 sztuk w różnej rozmiarówce. Niestety środki finansowe naszej OSP są ograniczone i niewystarczające na zakup dodatkowych kompletów. Chcielibyśmy zakupić komplet 20 strojów oraz polarów. Dlatego zwracamy się do każdego kto chce wspomóc naszą akcje zbiórki, każda wpłata zbliży nas do realizacji naszych marzeń. Dziękujemy i mamy nadzieję, że widzimy się wspólnie w czerwcu na Gminnych zawodach sportowo-pożarniczych. - można przeczytać w opisie zbiórki

Zachęcamy do wpłat dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP Frysztak - link: https://zrzutka.pl/c7whsw

Prześlij komentarz

0 Komentarze
* Proszę nie spamować tutaj. Wszystkie komentarze są sprawdzane przez administratora.