Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

Desktop Image Mobile Image

Orzeł - Odwracamy losy spotkania! Pewna wygrana Strzelca.

W ostatni majowy weekend drużyny piłkarskie Orła Lubla i Strzelca Frysztak rozgrywały swoje spotkania ligowe w A i B klasie. Zarówno Orzeł jak i Strzelec zgarnęli w tej kolejce ligowej komplet punktów.

Orzeł - Odwracamy losy spotkania!
Jako pierwsi na boisko wybiegli zawodnicy Orła Lubla, którzy swoje spotkanie rozgrywali w sobotnie popołudnie. W wyjazdowym spotkaniu piłkarze z Lubli mierzyli się z Orłem Bieździedza. Po pierwszej połowie to piłkarze Bieździedzy byli w lepszych humorach schodząc na przerwę z jednobramkową przewagą. Druga połowa należała już do drużyny Orła Lubla, która odwróciła losy spotkania i po bramkach Michała Majewskiego i Dawida Czernickiego wygrała spotkanie 2:1 wywożąc z Bieździedzy komplet punktów.

Orzeł po 20 kolejkach zajmuje wysokie 5 miejsce w A klasie - Krosno III z dorobkiem 31 punktów.

Pewna wygrana Strzelca
Strzelec do niedzielnego spotkania przystąpił w roli faworyta, na własnym stadionie podejmował ostatnią w tabeli drużynę Błękitnych Żeglce. Frysztacki zespół spodziewał się łatwego spotkania. Strzelec znacząco przeważał na boisku, drużyna gości dzielnie stawiał opór frysztackim piłkarzom. Strzelec wygrał spotkanie 5:0 - wynik w 7 minucie otworzył Adam Tabka po asyście Jarosława Mosonia. 2 trafienie w 20 minucie dołożył Sebastian Kobak i tak zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej połowie Strzelec dołożył kolejne trafienia. W 63 minucie Jakub Bednorz pokonał bramkarza Błękitnych strzałem z dystansu, Błażej Baciak podwyższył na 4:0 w 68 minucie. Wynik ustalił w 70 minucie Dariusz Winiarski pewnie wykonując rzut karny.

Strzelec po 21 kolejkach jest wiceliderem B klasy - Krosno IV. Na swoim koncie w sezonie 2021/2022 zgromadził do tej pory 43 punkty