REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Strzelec "znokautował" Łęki Strzyżowskie, Orzeł przegrał z Orłem

Drużyna seniorów Strzelca wprost znokautowała swojego sobotniego przeciwnika LKS Łęki Strzyżowskie. Orzeł przegrał swoje niedzielne spotkanie z Orłem Faliszówka

Strzelec deklasuje Łęki Strzyżowskie
Strzelec swoje spotkanie rozgrywał na boisku we Frysztaku. Przeciwnikiem frysztackich piłkarzy był zespół LKS Łęki Strzyżowskie. W sobotę od pierwszych minut dominowali zawodnicy Strzelca, czego efektem było aż 19 strzelonych goli. Gdyby zawodnicy z Frysztaka mieli lepiej ustawione celowniki wynik mógł być znacznie wyższy. Gole dla Strzelca zdobyli 6x - Sebastian Kobak, 3x - Błażej Baciak, 3x - Łukasz Król, 2x - Adam Tabak . Po jednym trafieniu: Dariusz Winiarski, Mateusz Kędzior, Jarosław Mosoń, Tomasz Pękosz, Mateusz Dominik. Była to najwyższa oficjalna wygrana drużyny seniorów od momentu prowadzenia statystyk.

Z sobotniego meczu można wyciągnąć jeden wniosek. Strzelec Frysztak jaka najszybciej musi grać w wyższej lidze rozgrywkowej, czego serdecznie zawodnikom Strzelca życzymy.

Porażka Orła z Orłem
Piłkarze Orła Lubla podejmowali na własnym boisku zespół Orła Faliszówka. Po 90 minutach to goście cieszyli się z 3 punktów zdobywając jedną bramkę więcej. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla gości. Honorowego gola dla Orła Lubla Strzelił Michał Majewski.
Po 18 kolejkach Orzeł Lubla zajmuje 5 miejsce w tabeli A klasy - Krosno III z dorobkiem 27 punktów.